Sąd jako klucz do uzyskania korzystnej ugody - Frankowe Kredyty
 
franki@xaltum.pl
ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań

Obserwuj nas:

Kredyty frankoweSąd jako klucz do uzyskania korzystnej ugody

11 sierpnia 20230

Wciąż wielu nie zdaje sobie sprawy, że w trakcie procesu sądowego, możliwe jest osiągnięcie porozumienia, osadzonego w ramach prawa i skutecznie wiążącego strony. Ugoda – choć wiąże się z ustępstwami – jest narzędziem pozwalającym przyspieszyć rozwiązanie sporu. Negocjacje zawsze obarczone są ryzykiem. Dlatego tak ważne jest, by udział w rozmowach miał doświadczony prawnik z renomowanej kancelarii specjalizującej się w obszarze kredytów indeksowanych czy denominowanych do walut obcych.

Opierając się na naszym dotychczasowym doświadczeniu, ukazuje się nam obraz, w którym to dopiero w chwili, gdy klient zaczyna kwestionować ważność swojej umowy podczas procesu sądowego i ma wsparcie prawnika, pojawia się szansa na korzystne rozwiązanie ugodowe. Często dopiero spór sądowy daje przestrzeń do poważnego potraktowania przez bank – kredytobiorca daje bowiem znać, że jest zdeterminowany by unieważnić kredyt. Dla tych, którzy nie uznają porażki lub nie mogą się zgodzić na długotrwałe oczekiwanie na ostateczny wyrok, rozmowy ugodowe mogą być sposobem na szybsze załatwienie sprawy.

 

 

Bez wątpienia, najważniejsze dla frankowicza jest unieważnienie wadliwej umowy kredytowej przez sąd, co wiąże się z uzyskaniem nadpłaty i pozbyciem się zadłużenia.

 

Oczekiwanie na wyrok zawsze wiąże się z pewnego rodzaju nerwowością. Tempo procesów sądowych – w niektórych miejscowościach – znacząco przyspieszyło, a wyroki ogłaszane są coraz częściej już po około 1 roku do 1,5 roku od momentu złożenia pozwu. Niemniej jednak w większych miastach (np. w Warszawie) możliwe jest dłuższe oczekiwanie. Ważne jest jednak podkreślenie, że warto współpracować z  doświadczonymi kancelariami prawniczymi specjalizującymi się w obszarze kredytów indeksowanych do walut obcych. Dane zgromadzone przez naszą kancelarię mówią same za siebie – tylko w pierwszej połowie roku 2023 odsetek zwycięskich klientów osiągnął imponujący poziom 99%!”

 

 

Nie zwlekaj, Frankowiczu! Najlepszy czas na działanie jest teraz – Zdobądź bezpłatną analizę swojej umowy i odkryj sumę korzyści!


  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola obowiązkowe są oznaczone *.

  https://frankowekredyty.pl/wp-content/uploads/2023/05/XALTUM-kancelaria_radcow_prawnych_logo_tlo_ver2-removebg-preview.png
  XALTUM Kancelaria Radców Prawnych Barczak Rozpara sp.k., ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań
  +48 61 222 54 46
  franki@xaltum.pl

  Obserwuj nas:

  DARMOWA KONSULTACJA

  Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy Tobie zaoferować

  Copyright © XALTUM 2021