Jacek Barczak - Frankowe Kredyty
 
franki@xaltum.pl
ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań

Obserwuj nas:

Nasz zespół

Jacek Barczak

Radca prawny i partner

E-MAIL
jb@xaltum.pl
TELEPHONE
501-448-124

Reprezentuje kredytobiorców w sporach przeciwko bankom w sprawach dotyczących kredytów frankowych oraz klientów z kraju i zagranicy w procesach sądowych i arbitrażowych, dotyczących w szczególności transakcji handlowych, inwestycji budowlanych, odszkodowań, ubezpieczeń, nieruchomości, transportu i papierów wartościowych. Prowadził postępowania zabezpieczające, egzekucyjne i upadłościowe, w tym o charakterze międzynarodowym. Posiada także szerokie doświadczenie w redagowaniu i negocjowaniu kontraktów biznesowych oraz innego rodzaju umów. Uczestniczył, jako doradca i negocjator, w dużych transakcjach związanych ze sprzedażą i najmem nieruchomości, inwestycjami budowlanymi, handlem elektronicznym oraz obrotem innymi towarami i usługami. Brał również udział w zawiązywaniu i rejestrowaniu spółek kapitałowych i osobowych. 

Przed założeniem Kancelarii, doświadczenie zdobywał w kancelariach radcowskich i spółkach kapitałowych. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, przy której ukończył aplikację radcowską i złożył egzamin radcowski.

https://frankowekredyty.pl/wp-content/uploads/2023/05/XALTUM-kancelaria_radcow_prawnych_logo_tlo_ver2-removebg-preview.png
XALTUM Kancelaria Radców Prawnych Barczak Rozpara sp.k., ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań
+48 61 222 54 46
franki@xaltum.pl

Obserwuj nas:

DARMOWA KONSULTACJA

Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy Tobie zaoferować

Copyright © XALTUM 2021